O nas

tel. 517 869 525

mgr Magdalena Żegarska – psychoterapeuta, socjoterapeuta

Jestem absolwentką czteroletniej Szkoły Psychotrapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie oraz podyplomowego Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiadam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego i obecnie znajduję się w drodze do uzyskania certyfikatu. Studia magisterskie ukończyłam w 2001 roku na wydziale Nauk Społecznych Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego Calm-Med w Pawłowicach, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową osób dorosłych oraz na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Obecnie prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem. Biorę również udział w konferencjach, sympozjach oraz licznych szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje na wydziale Psychologii Wyższej Szkoły „Humanitas”.

tel. 575 787 275

mgr Małgorzata Tulik-Hamelak – terapeuta, seksuolog dyplomowany

Dyplomowany seksuolog,  terapeuta dzieci i młodzieży,  certyfikowany trener zastępowania agresji i umiejętności prospołecznych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie ukończyłam studia na kierunku pedagogika. Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu- Seksuologia kliniczna - opiniowanie, edukacja, terapia, Kurs psychoterapii zaburzeń seksualnych w Katowickim Instytucie Psychoterapii, Studium Psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, Certyfikowany Kurs  trenerski  II stopnia zastępowania agresji i umiejętności prospołecznych Instytutu Amity w Warszawie, Kurs Trenerski Amnesty Internationale, Szkołę trenerów zachowań prospołecznych fundacji Ibras i Stowarzyszenia Psychoprofilaktyki „Spójrz Inaczej” oraz studia na kierunku- zarządzanie,  w Instytucie Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem autorką kilku projektów edukacyjnych  i publikacji naukowych Polskiej Akademii Nauk w zakresie pedeutologii i rozwoju moralnego dziecka. Stale uczestniczę w konferencjach, sympozjach i warsztatach szkoleniowych zarówno jako uczestnik, jak i prelegent.

Prowadzę szkolenia skierowane do specjalistów z zakresu kompetencji społecznych, rozwoju moralnego i psychoseksualnego dzieci i młodzieży.

Od 2002 roku pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.