O mnie

tel. 517 869 525

mgr Magdalena Żegarska – psychoterapeuta, socjoterapeuta

Jestem absolwentką czteroletniej Szkoły Psychotrapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie oraz podyplomowego Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiadam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego i obecnie znajduję się w drodze do uzyskania certyfikatu. Studia magisterskie ukończyłam w 2001 roku na wydziale Nauk Społecznych Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego Calm-Med w Pawłowicach, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową osób dorosłych oraz na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Obecnie prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem. Biorę również udział w konferencjach, sympozjach oraz licznych szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje na wydziale Psychologii Wyższej Szkoły „Humanitas”.